Test na zakwaszenie organizmu

Masz nadwagę i nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów? Często dopada Cię zmęczenie? A może nie radzisz sobie z osłabionymi włosami i paznokciami? To mogą być oznaki zakwaszenia organizmu!
Zrób test i sprawdź w jakim stanie jest Twój organizm.
1. Czy spożywasz nabiał, produkty wysokobiałkowe częściej niż 4 razy w tygodniu?

2. Czy masz wahania wagi częściej niż raz w roku?


3. Czy prowadzisz siedzący tryb życia?


4. Czy pijesz kawę częściej niż 4 razy w tygodniu?


5. Czy jesteś osobą podatną na stres?


6. Czy odczuwasz zmęczenie, brakuje Ci energii mimo iż śpisz co najmniej 7 godzin?


7. Czy Twoje włosy są osłabione, pozbawione połysku?


8. Czy Twoja cera jest sucha?


9. Czy pijesz mniej niż 1 litr wody w ciągu dnia?


10. Czy masz problemy z koncentracją?


UWAGA, Twój organizm może być zakwaszony. Przeanalizuj swoją dietę. Najlepiej wzbogać ją o warzywa i owoce. Staraj się unikać sytuacji stresowych, gdyż nie sprzyjają zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Zrezygnuj z używek, albo przynajmniej spróbuj ograniczyć je do minimum. Zwróć szczególną uwagę na częste picie wody w ciągu dnia. Postaraj się pić przynajmniej 2 litry dziennie. Stosuj również Eliminacid. Składniki produktu pomagają utrzymać równowagę kwasowo-zasadową.
Najprawdopodobniej masz zakwaszony organizm. Pamiętaj, że pewne nawyki żywieniowe nie pomagają w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Unikaj białka, cukru oraz produktów wysoko przetworzonych. Nie stosuj drastycznych kuracji odchudzających, które mają negatywny wpływa na Twój organizm. Zastąp kawę i herbatę wodą mineralną. Im mniej sytuacji stresowych tym lepiej, dlatego postaraj się zachować spokój w nerwowych momentach. Stosuj również Eliminacid. Składniki produktu pomagają utrzymać równowagę kwasowo-zasadową.
Twój organizm może być zakwaszony. Wzbogać swoją dietę o składniki zasadotwórcze, gdyż zakwaszony organizm zużywa ważne mikroelementy. Prawdopodobnie masz problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Możesz również odczuwać przemęczenie oraz osłabienie włosów, skóry i paznokci. Dlatego pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu. Staraj się uprawiać regularnie sport, ale nie przeciążaj organizmu. Stosuj również Eliminacid. Składniki produktu pomagają utrzymać równowagę kwasowo-zasadową.
Twój organizm jest w świetnej formie. Prowadzisz zdrowy tryb życia. Twoja dieta jest odpowiednio zbilansowana. Pamiętaj o nawadnianiu organizmu oraz o systematycznym ruchu. Raczej nie masz kłopotów z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Twoje włosy, skóra i paznokcie powinny mieć zdrowy wygląd. Jesteś osobą pełną energii, którą rzadko dopada uczucie zmęczenia.